4 NIEDZIELA WIELKANOCY  21.04.2024

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 1. We wtorek przypada 23 kwietnia. Czcicieli św. Ojca Pio zapraszamy na wspólną modlitwę o godz. 17.00.
 2. Wspólnota Miłosierdzia Bożego zaprasza na spotkania, które odbywają się zawsze w II wtorek miesiąca na Mszy Św. o 8.30 i po Niej spotkanie
  w salkach parafialnych. Odpowiedzialny za wspólnotę ks. Bartłomiej zaprasza do wspólnej modlitwy jak i do uczestnictwa w spotkaniach. Wspólnota jest również odpowiedzialna za prowadzenie Koronki do Bożego Miłosierdzia w każdy piątek o godz. 17.30.
 3. W ramach wieczorów u św. Antoniego zapraszamy w czwartek
  o godz. 18.45 na spotkanie z siostrą dr Esterą Balcar, która przedstawi temat: „Rola auto formacji w budowaniu tożsamości”.
 4. W tym tygodniu w liturgii przeżywamy: we wtorek – uroczystość św. Wojciecha, we czwartek – święto św. Marka Ewangelisty.
 5. Dzisiaj na Msze Świętą o godzinie 12.00 zapraszamy rodziców
  i dzieci pierwszokomunijne. Po Mszy Świętej spotkanie. 
 6. Wspólnota „idź dalej” zaprasza na wieczór uwielbienia z modlitwą wstawienniczą, który odbędzie się 26 kwietnia, w piątek, po Mszy Świętej
  o godz. 18 w Kaplicy Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy dorosłych i młodzież z naszej parafii w sposób szczególny kandydatów do bierzmowania. 
 7. W listopadzie odbędzie się  diecezjalna pielgrzymka do Rzymu
  w dwóch wersjach. Obecni będą nasi księża biskupi. Jest to dziękczynienie za 25 lat wizyty św. Jana Pawła II w Toruniu
  i 25 rocznica beatyfikacji bł. Stefana Frelichowskiego. Informacje na diecezjalnej i parafialnej stronie internetowej.
 8. W dniach 22-28 czerwca 2024r. schola ,,Nutki Św. Antoniego”
  i ministranci wyjeżdżają na wypoczynek letni do Stegny. Koszt wyjazdu 1600 zł. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc.  Zapraszamy do zapisów. Kontakt telefoniczny P.Paulina 667 568 379 oraz ks. Bartek 531-395-489.
 9. Diecezjalny Duszpasterz Kobiet zaprasza na Ogólnopolską Pielgrzymkę kobiet, która odbędzie się 19 maja w Częstochowie. Zgłoszenia i wszelkie informacje u ks. Andrzeja Jankowskiego pod numerem tel. 736-671-098.  
 10. Już dzisiaj warto zaplanować letnie wakacje. Jednym z najpiękniejszych wydarzeń jest Piesza Pielgrzymka Diecezji Toruńskiej na Jasną Górę, która odbędzie się tradycyjnie w dniach 1 – 12 sierpnia. Z Torunia grupy wyruszają 4 sierpnia po Mszy Świętej o godzinie 6.00 w katedrze. Więcej informacji na plakatach i stronie internetowej.
 11. W zakrystii można nabyć kolejny numer Tygodnika Niedziela.