BOŻE  NARODZENIE 25.12.2014

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE 

  1. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości Bożego Narodzenia w naszej parafii, zwłaszcza młodzieży pod kierunkiem Joanny i Pawła Wieczorka, która przez wiele godzin przygotowywała dekoracje, ofiarodawcom tegorocznych choinek i panom, którzy natrudzili się przy ich wycinaniu i transporcie, naszemu zespołowi charytatywnemu, ofiarodawcom tegorocznych paczek dla ubogich naszej parafii. Wyrazy wdzięczności kierujemy do Piotra i Pawła Iwickich oraz Jackowi Wojtulskiemu, którzy przygotowywali szopkę przed naszym kościołem. Dziękujemy za wszelką pomoc materialną i duchową okazaną naszej parafii w ostatnich dniach. Szczególne podziękowanie kierujemy do wszystkich, którzy z taką wytrwałością uczestniczyli w tegorocznych Roratach.
  2. Wszyscy, którzy dzisiaj uczestniczyli w Pasterce, mogą przyjąć w ciągu dnia podczas Mszy św. po raz drugi Komunię św.
  3. Ofiary składane do skarbonki przy żłobku przeznaczone są na misje.
  4. Jutro drugi dzień świąteczny, Msze św. według porządku niedzielnego. W tym dniu zgodnie z prośbą księdza biskupa Andrzeja składamy kolektę na kompleksowy remont toruńskiej Katedry. Nie ma Mszy św. w DPS i na Barbarce.
  5. Kolędy w naszej parafii rozpoczniemy w niedzielę 28 grudnia. W pierwszym dniu kolędowania odwiedzimy mieszkańców bloków przy ul. Myśliwskiej i Szosie Chełmińskiej /bez bloku nr 234/. Program kolęd zamieszczony jest w gablocie przed kościołem oraz na stronie internetowej parafii. W dni powszednie kolędę rozpoczynamy o godz. 16.00, w soboty o 14.00, a w niedzielę o 15.00. W programie wydrukowanym w Nauczycielu Ewangelii brakuje pierwszego dnia kolęd.
  6. Zapraszamy na wspólny śpiew kolęd w najbliższą sobotę o godz. 16.30 w kościele.
  7. Ukazał się najnowszy numer naszego pisma Ślady na Wrzosach. Zapraszamy do lektury.