I  NIEDZIELA  WIELKIEGO POSTU  21.02.2021

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Przez cały okres Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. W niedziele o godz. 17.15 odprawiamy Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a w piątki Drogę Krzyżową – po Mszy św. o godz. 8.30 i o godz. 17.15 z Komunią św. Wszystkich, którzy pragną codziennie wspólnie odprawiać nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy w dni powszednie po Mszy św. godz. 8.30. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
  2. We wtorek przypada 23 lutego, o godz. 17.00 modlitewne spotkanie czcicieli św. Ojca Pio.
  3. Przyszła niedziela w całym Kościele to „Dzień modlitwy i solidarności z misjami i misjonarzami”. Po Mszach św. będzie można złożyć swój dar na misje. To jedna z okazji w Wielkim Poście do złożenia tzw. jałmużny postnej.
  4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w przyszłą niedzielę 28 lutego po Mszy św. o godzinie 13.30.
  5. Po raz kolejny organizujemy w naszej parafii możliwość oddania krwi. Najbliższa okazja w niedzielę za tydzień 28 lutego od godz. 9.00 do 14.00.
  6. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 informuje, że od poniedziałku 22 lutego zaczyna się rekrutacja dzieci 3 letnich do 10 – godzinnego oddziału przedszkolnego oraz nabór dzieci do klasy pierwszej szkoły podstawowej. Wszystkie informacje o rekrutacji na internetowej stronie szkoły / www.sp9.torun.pl / 
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecamy zwłaszcza Tygodnik Katolicki Niedziela.