III  NIEDZIELA  ADWENTU 15.12.2019

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE    

  1. Bóg zapłać za uczestnictwo w tegorocznych roratach, które odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 6.15. W tym tygodniu zapraszamy szczególnie tych, którym nie udało się jeszcze w tym roku być na roratach.
  2. Poświęcone opłatki dostępne są w biurze parafialnym dzisiaj po Mszach św. i w ciągu całego tygodnia. W holu domu parafialnego można nabyć świece wigilijne Caritas i ozdoby przygotowane przez Antoninek. 
  3. Do jutra rana włącznie przy ołtarzu św. Joanny stoi kosz, do którego można składać upominki dla najbiedniejszych. 
  4. Kolejny Wieczór Uwielbienia w najbliższy piątek. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00.
  5. Chorych, którzy pragną przyjąć kapłana z posługą sakramentalną z okazji świąt Bożego Narodzenia odwiedzimy w sobotę  21 grudnia. Prosimy o zgłoszenia w biurze parafialnym.
  6. Okazja do spowiedzi św. od poniedziałku do soboty podczas Mszy św. porannych o godz. 6.15 i 8.30, po południu od poniedziałku do soboty od 17.30. Prosimy nie pozostawiać spowiedzi św. na niedzielę, ponieważ jak w poprzednich latach nie będziemy mieli możliwości wyspowiadania wszystkich podczas niedzielnych Mszy św. 
  7. Spotkanie opłatkowe służby liturgicznej w sobotę o godz. 11.00, natomiast dla młodzieży również w sobotę o godz. 19.00.
  8. Wielkim wydarzeniem w nadchodzącym czasie Bożego Narodzenia będzie koncert: „Betlejem w Polsce” który odbędzie się w Toruniu (Arena Toruń) 3 stycznia. Cały dochód z wydarzenia wspiera akcję charytatywną. Każdy kto zakupi bilet na koncert lub płytę „Betlejem w Polsce”, zostaje Ambasadorem Miłosierdzia. Wystąpią m. in.: Arka Noego, Natalia Niemen, Kasia Wilk, Marek Piekarczyk, Mietek Szcześniak, Andrzej Lampert i Mate.O. Bilety na koncert w cenie 50, 60 i 80 zł można nabyć także w naszym biurze parafialnym.
  9. Parafia św. Józefa w Toruniu zaprasza na koncert kolędowy w wykonaniu zespołu Pectus w dniu 11 stycznia. Bilety w cenie 40 zł do nabycia również u nas w biurze parafialnym.
  10. Polecamy nowy numer Niedzieli.