III  NIEDZIELA  WIELKANOCNA  04.05.2014

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE 

  1. Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00 przed kościołem przy kaplicy Matki Bożej. W niedzielę tylko po wieczornej Mszy św.
  2. Spotkanie formacyjne Żywego Różańca odbędzie się w najbliższą środę o godz. 17.00. O godz. 17.30 modlitwa różańcowa, a o godz. 18.00 Msza św w intencji Róży Rodziców modlących się za swoje dzieci.
  3. Każdego miesiąca kapłani dekanatu spotykają się na wspólnej modlitwie. Najbliższe spotkanie odbędzie się w najbliższą środę 7 maja o godz. 19.15 w naszym kościele. Zostanie odprawiona specjalna Msza św. w intencji śp. Ks. Bogdana Górskiego oraz zmarłych kapłanów dekanatu. Zapraszamy do jak najliczniejszego uczestnictwa.
  4. Dzieci klas II przygotowujące się do I komunii św. wraz z rodzicami zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. i spotkanie o godz. 13.30.
  5. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza na dalsze prace w naszej parafii.
  6. W przyszłą niedziele po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie z charyzmatycznym poetą w sutannie ks. Markiem Chmielewskim.
  7. IV Toruński Marsz Rotmistrza Pileckiego odbędzie się w najbliższą sobotę 10 maja. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 12.00 w kościele garnizonowym,  a następnie przemarsz na planty przy Muzeum Etnograficznym, gdzie zostanie odsłonięty i poświecony Pomnik Żołnierzy Wyklętych. Bliższe informacje na plakacie.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy zwłaszcza Niedzielę, a w niej artykuły i dokumenty z kanonizacji św. Jana Pawła II