III NIEDZIELA WIELKANOCY  10.04.2016

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. Przeznaczymy je na dalsze inwestycje w naszej parafii.
  2. Dzisiaj o godz. 14.30 Msza św. i spotkanie przygotowujące do I Komunii św.
  3. W poniedziałek o godzinie 16.00 zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów
  4. Kolejny dyżur radców prawnych i aplikantów w naszej parafii odbędzie się w najbliższy wtorek 12 kwietnia od godz. 18.30 do 20.30 w domu parafialnym. Przypominamy, że porady prawne są całkowicie bezpłatne, dyskretne i nie trzeba się wcześniej zapisywać.
  5. W środę 13 kwietnia o godz. 18.00 ks. bp Andrzej Suski udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii oraz Zespołu Szkół Muzycznych. Spotkanie przygotowujące młodzież w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
  6. Dzięki sponsorom, całkowity koszt wyjazdu na Światowy Dzień Młodzieży z naszej parafii to 590 zł. Tych, którzy chcieliby wziąć udział w Światowych Dniach Młodzieży zapraszamy na spotkanie w czwartek o godzinie 19. Mamy świadomość, że dla wielu jest to i tak wysoka kwota, dlatego zwracamy się z prośbą do naszych parafian, o pomoc przy realizacji tego dzieła. W związku z tym, w przyszła niedzielę po każdej Mszy świętej młodzież poprosi o pomoc i przeprowadzi zbiórkę do puszek, prosząc o wsparcie tego wyjazdu. Z naszej parafii z młodzieżą pojedzie ks. Mariusz Ciesielski.
  7. Zapraszamy na pielgrzymkę samolotową do Rzymu na kanonizację Matki Teresy z Kalkuty w dniu 4 września. Bliższe informacje w biurze parafialnym i na stronie internetowej. Wkrótce propozycje kolejnych pielgrzymek m.in. na Maltę i do Medugorie.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer tygodnika katolickiego Niedziela. Dostępny jest także  kolejny numer Śladów na Wrzosach i Nauczyciela Ewangelii.
  9. W ostatnim czasie odeszli do Pana nasi parafianie: śp. Jerzy Górny, l. 75, ul. Brzoskwiniowa, śp. Romana Majszak, l. 83, śp. Sabina Lipińska, l. 93, śp. Romuald Mądraszewski, l. 62, ul. Orla, śp. Zofia Różańska, l. 79, ul. Rumiankowa, śp. Anna Jahołkowska, l. 74, ul. Słoneczna, śp. Czesława Magińska, l. 72, ul. Sasankowa. Wieczny odpoczynek…