III NIEDZIELA WIELKANOCY  18.04.2021

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Kolejna Msza św. z modlitwami ku czci św. Józefa w najbliższy poniedziałek 19 kwietnia o godz. 18.00.
  2.  Czcicieli św. O. Pio zapraszamy w piątek na wspólną modlitwę o godz. 17.00.
  3. Kolejna akcja mobilnego poboru krwi w naszej parafii w przyszłą niedzielę dnia 25 kwietnia od godziny 9.00 do 14.00. Zgłaszający się do oddania krwi powinien posiadać przy sobie dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość i numer PESEL: dowód osobisty, legitymację studencką, prawo jazdy, paszport, lub legitymację Honorowego Dawcy Krwi.
  4. Za tydzień niedziela Dobrego Pasterza. Modlimy się o powołania do służby w Kościele. Zachęcamy do modlitwy o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Kolekta w tym dniu na Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu.
  5. Nasza schola w tym roku organizuje wyjazd rekolekcyjno-wakacyjny do Gozdawy k/Mogilna w terminie 17-24 lipca br.  wszystkie informacje pod telefonami: 533480980 i 502636330.
  6. Na prośbę Urzędu Miasta Torunia przypominamy, że od 1 kwietnia trwa Narodowy Spis Mieszkańców i Mieszkań. Udział w spisie to obowiązek wynikający z ustawy o Narodowym Spisie Mieszkańców i Mieszkań. Więcej informacji na stronie internetowej parafii.
  7. W związku z licznymi zapytaniami w przyszłą niedzielę postaramy się przekazać pewne propozycje dotyczące I Komunii św. w tym roku w naszej parafii.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy zwłaszcza nowy numer tygodnika katolickiego Niedziela.