III NIEDZIELA WIELKIANOCY  26.04.2020

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. W związku z ograniczeniami w Mszach św. odprawianych w naszym kościele może uczestniczyć jedynie 70 osób. Pozostałe osoby mogą w godzinach odprawiania Mszy św. przyjąć Komunię św. w kaplicy Miłosierdzia Bożego, albo stać na zewnątrz świątyni słuchając Mszy św. przez nagłośnienie przy zachowaniu odpowiedniego dystansu od siebie.
  2. W piątek rozpoczynamy miesiąc maj. Dnia 1 maja Msze św. jak w dni powszednie o 7.00, 8.30 i 18.00. Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00 przed kościołem przy kaplicy Matki Bożej. W niedzielę tylko po wieczornej Mszy św.
  3. W tym tygodniu przeżywać będziemy I piątek i I sobotę  miesiąca. 
  4. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00. 
  5. W I sobotę miesiąca o godz. 8.00 odmówimy Różaniec, następnie Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie. Tego dnia przeżywać będziemy liturgiczny obchód uroczystości Matki Bożej Królowej Polski. Na razie w związku z epidemią również wstrzymujemy wizyty u chorych w domach.
  6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane do skarbony i wpłacane na parafialne konto. Dziękujemy, że w tych trudnych dla wszystkich chwilach pamiętacie także o utrzymaniu parafii.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy zwłaszcza nowy numer tygodnika katolickiego Niedziela.