III  NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  15.03.2020

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. W związku z nadzwyczajnymi przepisami sanitarnymi w ogłoszonym stanie zagrożenia epidemicznego stosując się do wytycznych możemy odprawiać Msze św. w grupie nie przekraczającej 50 osób. W najbliższe niedziele odprawiać będziemy jednocześnie Msze św. w 3 miejscach: w kościele, w kaplicy i przed figurą Matki Bożej.  Bardzo prosimy o stosowanie się do zaleceń.
  2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. W niedziele o godz. 17.15 odprawiamy Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a w piątki Drogę Krzyżową – po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00. Codzienna Droga Krzyżowa w dni powszednie po Mszy św. godz. 8.30. 
  3. Przygotowujemy świąteczne paczki dla najuboższych naszych parafian. Upominki prosimy składać do kosza przy ołtarzu św. Joanny. Ofiary pieniężne na ten cel można składać do skarbony św. Antoniego i wpłacać na konto parafialne zaznaczając cel wpłaty. 
  4. Do odwołania zawieszamy spotkania chóru, scholii i pozostałych grup parafialnych.
  5. W związku z koronawirusem Konferencja Episkopatu Polski przypomina o możliwości przyjmowania Komunii św. na rękę. Pełny tekst ogłoszenia publikujemy w Nauczycielu Ewangelii.
  6. Zapraszamy na pielgrzymkę do Kazachstanu w dniach 14-24 września br. Program zamieszczony jest na stronie internetowej i w Nauczycielu Ewangelii. Zapisy rozpoczniemy po wyjaśnieniu się sytuacji związanej z koronawirusem.
  7. Zachęcamy do kupowania i czytania kolejnego numeru Tygodnika Katolickiego Niedziela, w którym znajdziemy książeczkę z rachunkiem sumienia przygotowującym do dobrej spowiedzi wielkanocnej.

BIURO  PARAFIALNE

do 29 marca

czynne od poniedziałku do piątku

od godz. 9.30 do 10.00 i od 17.00 do 18.00