IV NIEDZIELA WIELKANOCY 15.05.2011

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza. Modlimy się o nowe święte powołania do służby Bożej zwłaszcza wśród młodych naszej parafii. Gościmy alumnów Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu. Diakonowi Dawidowi Koncickiemu dziękujemy za Słowo Boże. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na toruńskie seminarium duchowne.
  2. W najbliższą sobotę w naszym kościele I Komunia święta. O godz. 9.30 dzieci z Zespołu Szkół Muzycznych, a o godz. 11.30 Szkoła Podstawowa nr 9. W związku z tym nie będzie w tym dniu Mszy św. o godz. 8.30 w kościele. Spowiedź św. dla dzieci ze Szkoły Muzycznej w piątek od godz. 16.00, dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 9 również w piątek od godz. 17.00. Spowiedź św. dla rodziców codziennie w czasie Mszy św. oraz od poniedziałku do soboty o godz. 17.30.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.45.
  4. W związku z licznymi zapytaniami informujemy, że w tej chwili parafia nie dysponuje żadnymi wolnymi miejscami na starym cmentarzu parafialnym. Z przyczyn niezależnych od nas nie możemy na razie wykorzystać nowej części cmentarza.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy zwłaszcza kolejny numer tygodnika katolickiego Niedziela, a w nim o żmudnym odkrywaniu prawdy o katastrofie smoleńskiej, ciąg dalszy artykułów o beatyfikacji Jana Pawła II, o celi więziennej kard. Wyszyńskiego w Stoczku Warmińskim i tajemnice Całunu Turyńskiego.
  6. W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Marian Kukwa, l. 71 z ul. Pszenicznej, śp. Bogumił Popielarski l. 78 z ul. Konopnej. Wieczny odpoczynek…