IV NIEDZIELA WIELKIANOCY  03.05.2020

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE 

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00 przed kościołem przy kaplicy Matki Bożej. W niedzielę tylko po wieczornej Mszy św.
  2. Kolejny  VI Wieczór u św. Antoniego w związku z epidemią będzie transmitowany na kanale YouTube w poniedziałek 4 maja o godz. 19.00. Wejście przez naszą stronę internetową. Tym razem ks. Bartłomiej Surdykowski rozpocznie serię katechez poświęconych Słowu Bożemu: Lectio divna, cz. 1, Spotkanie ze Słowem Bożym dla wszystkich.
  3. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek miesiąca. Margeretki modlące się za kapłanów i o nowe powołania prosimy tradycyjnie o godz. 17.30.
  4. Biuro parafialne czynne jest w dni powszednie od poniedziałku do piątku od godz. 9.15 do 9.45 oraz od godz. 17.30 do 18.00. W razie potrzeby będziemy wydłużać prace biura.
  5. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane do skarbony i wpłacane na parafialne konto. Dziękujemy, że w tych trudnych dla wszystkich chwilach pamiętacie także o utrzymaniu parafii. Dziękujemy także wszystkim, którzy ufundowali i zamontowali profesjonalną kamerę, dzięki której możemy nasze nabożeństwa transmitować w internecie. 
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy zwłaszcza nowy numer tygodnika katolickiego Niedziela.