IV  NIEDZIELA  ZWYKŁA 01.02.2015

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  

 1. Wczoraj zakończyliśmy wizyty duszpasterskie. Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli przed nami drzwi swoich mieszkań. Bóg zapłać także za złożone ofiary. Przeznaczone są na kolejne parafialne inwestycje.
 2. Dzisiaj kolejne otwarte spotkanie Grupy Anonimowych Alkoholików o godz. 18.00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy.
 3. W poniedziałek 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego zwane w Polsce świętem Matki Bozej Gromnicznej. Msze św. z poświęceniem gromnic o godz. 7.00, 8.30 i 18.00. W tym dniu w całej Polsce zbierane są ofiary na klasztory kontemplacyjne.
 4. Spotkanie formacyjne Żywego Różańca odbędzie się w najbliższą środę o godz. 17.00. O godz. 17.30 modlitwa różańcowa, a o godz. 18.00 Msza św w intencji Róży Rodziców modlących się za swoje dzieci.
 5. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek miesiąca. Spowiedź św. od godz. 17.00. O godz. 17.30 modlitewne czuwanie naszych Margeretek, a po Mszy św. wieczornej adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
 6. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godz. 16.00. Dodatkowa Msza św. dla odprawiających I Piątki o godz. 16.30.
 7. Dzieci klas III wraz z rodzicami zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. i spotkanie o godz. 14.30. Prosimy o przyniesienie świec od chrztu św.
 8. Również w przyszłą niedzielę tradycyjnie kolekta gospodarcza na dalsze prace w naszej parafii. W minionym tygodniu zainstalowaliśmy nowoczesne projektory multimedialne, dzięki którym możemy wyświetlać w kościele teksty pieśni i inne materiały graficzne oraz filmy. W przygotowaniu zabudowa chóru przeznaczona dla naszych zespołów wokalnych, dwa ujęcia wodne oraz inne inwestycje na cmentarzu, malowanie kościoła i remont schodów na Barbarce.
 9. Kolejna Edycja Kursu Przedmałżeńskiego w naszej parafii odbędzie się w dniach 13-14-15 lutego. Zapraszamy wszystkich, którzy zamierzają w najbliższym czasie wstąpić w związek małżeński, a nie ukończyły tego kursu w parafii lub szkole.
 10. Organizujemy wakacyjny wypoczynek dla dzieci i młodzieży w Giżycku na Mazurach w terminie 7-13 lipca br. Informacje i zapisy u ks. Rafała. Natomiast kolonie Antoninka w terminie 11-19 lipca w Bachotku na Pojezierzu Brodnickim. szczegóły codziennie w godzinach pracy Świetlicy tj. 16.00 – 19.00
 11. Zapraszamy do lektury pism katolickich, polecamy zwłaszcza Tygodnik Katolicki Niedzielę.
 12. Odeszli do Pana: śp. Kazimiera Puzianowska, l. 86, ul. Wilcza, śp. Edward Nowakowski, l. 75, ul. Wilcza, śp. Jan Jarzębowski, l. 70, ul. Szałwiowa, śp. Bartłomiej Szetela, l. 33, Łubianka. Wieczny odpoczynek…