IV NIEDZIELA ZWYKŁA 02.02.2014

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE 

  1. Wczoraj zakończyliśmy wizyty duszpasterskie. Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli przed nami drzwi swoich mieszkań. Bóg zapłać także za złożone ofiary, które przeznaczymy na spłacenie zobowiązań związanych z ubiegłorocznymi inwestycjami oraz na dalsze prace w naszej parafii.
  2. Spotkanie formacyjne Żywego Różańca odbędzie się w najbliższą środę o godz. 17.00. O godz. 17.30 modlitwa różańcowa, a o godz. 18.00 Msza św w intencji Róży Rodziców modlących się za swoje dzieci.
  3. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek miesiąca. Spowiedź św. od godz. 17.00. O godz. 17.30 modlitewne czuwanie naszych Margeretek, a po Mszy św. wieczornej adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
  4. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godz. 16.00. Dodatkowa Msza św. dla odprawiających I Piątki o godz. 16.30.
  5. Dzieci klas II wraz z rodzicami zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. i spotkanie o godz. 13.30. Prosimy o przyniesienie świec od chrztu św.
  6. Również w przyszłą niedzielę tradycyjnie kolekta gospodarcza na dalsze prace w naszej parafii. W minionym tygodniu Wydział Architektury wydał nam pozwolenie na rozpoczęcie rozbudowy naszego cmentarza. Pewne inwestycje konieczne do otwarcia cmentarza zostaną rozpoczęte, kiedy pozwoli na to pogoda. Mamy nadzieję, ze cała procedura zostanie zakończona w I kwartale br.
  7. Bóg zapłać wszystkim naszym Parafianom, którzy z niezwykłą gościnnością przyjęli wczoraj w swoich domach młodzież z Salezjańskich Wspólnot Ewangelizacyjnych, która przybyła do nas z całej Polski.
  8. Księża Salezjanie zapraszają na półkolonie organizowane w szkole przy ul. Storczykowej od 10 lutego. W programie wiele interesujących zajęć. Koszt 160 zł. Bliższe informacje na plakacie w gablocie parafialnej. Zapisy w Szkołach Salezjańskich przy ul. Storczykowej.
  9. Zapraszamy do lektury pism katolickich, polecamy zwłaszcza Tygodnik Katolicki Niedzielę.