Klub Samopomocy „Wrzos” zaprasza na bal maskowy

Klub Samopomocy „Wrzos”, mieszczący się na ul. Stokrotkowej 22 w Toruniu (budynek CISTOR). działa już od marca 2017 r. (parafia zamieszczała ogłoszenia o naborze chętnych do Klubu). W działaniach Klubu na co dzień bierze udział 10 – 14 osób w godz. 8:00 – 16:00.

Uczestnicy chcieliby zorganizować na rzecz lokalnych seniorów miłe spotkanie  w okresie karnawału, na balu maskowym. Klubowicze własnoręcznie wykonują maski karnawałowe i kotyliony.

Pragniemy  zaprosić do nas seniorów z osiedla Wrzosy. Nasz bal odbędzie się dnia 9 lutego b. r. w godz. 11:00 – 14:00. Ze swojej strony zapewniamy ciasteczka, kawę, herbatę, maski, kotyliony, dobrą muzykę i świetne towarzystwo.

Ksiądz Proboszcz kilkakrotnie gościł w naszym Stowarzyszeniu na spotkaniach opłatkowych. W grudniu ubiegłego roku oddelegował swojego wikariusza księdza Łukasza Waśko, który godnie go reprezentował.

Mam nadzieje, że nasza inicjatywa spotka się z pozytywnym odzewem.

Bardzo proszę o informację zwrotną pod numerem tel. 794 – 056 – 283 lub na adres email agnieszkabajcar83@wp.pl. Chętnie też przyjdę osobiście i opowiem o naszych planach.