KONCERT NOWOROCZNY W MUZEUM PAMIĘĆ I TOŻSAMOŚĆ

Dnia 9 stycznia (wtorek) 2024 r. o godzinie 19:00, w Audytorium Muzeum ,,Pamięć i Tożsamość” im. św. Jana Pawła II w Toruniu odbędzie się uroczysty Koncert Noworoczny.

Na scenie wystąpią znani artyści polskich scen muzycznych, trzy pokolenia śpiewaków operowych: Hanna Okońska – sopran i Łukasz Ratajczak – tenor. Iwona Socha – sopran i Adam Sobierajski – tenor. Małgorzata Ratajczak – mezzosopran i Janusz Ratajczak – tenor. Trzy wyjątkowe artystki, trzech tenorów, dwa małżeństwa i jedna śpiewająca rodzina, wszystko to z towarzyszeniem Orkiestry Salonowej Moderato pod dyrekcją Orlina Bebenowa. Koncert poprowadzą Wiktoria Adamczyk i Błażej Stawiarski.

W programie koncertu znajdują się największe przeboje muzyki klasycznej. Wśród wielu arii, duetów i ansambli nie zabraknie takich utworów jak: ,,Wielka sława to żart” – ,, O sole mio”,  czy toast ,,Libiamo” z opery Traviata. Ponadto wspaniałe czardasze, walce, polki i marsze, a także zabawa z publicznością i niespodzianki kolędowe na bis.

Bilety w cenie od 85 do 95 zł można najlepiej nabyć drogą mailową pisząc pod adres: bilety@muzeumpit.pl lub dla osób nie korzystających z Internetu pod numerem: 536 682 980.

Więcej informacji o Koncercie Noworocznym oraz jego program znajduje się na:

https://www.radiomaryja.pl/informacje/muzeum-pamiec-i-tozsamosc-im-sw-jana-pawla-ii-w-toruniu-zaprasza-na-koncert-noworoczny/