NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY  27.12.2015

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej w kościele zapraszamy na wspólne kolędowanie i parafialny opłatek. Spotkanie zostało przewidziane nie jako koncert lecz wspólny śpiew najbardziej znanych i lubianych kolęd i pastorałek.
  2. W czwartek w ostatnim dniu roku o godz. 18.00 odprawimy Mszę św. dziękczynną za kolejny rok połączoną z nabożeństwem przebłagalnym. Pragniemy wspomnieć także wszystkich naszych Parafian zmarłych w tym roku, dlatego zapraszamy rodziny do wspólnej modlitwy. Każdej zmarłej osobie zapalimy świecę. Można również przynieść własną lampkę i zapalić ją w czasie Mszy św. przed ołtarzem poświęcając ją swoim Zmarłym z innej Parafii.
  3. W piątek przypada Nowy Rok i uroczystość Bogarodzicy NMP. Msze św. według porządku niedzielnego. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.30 oraz w DPS i na Barbarce. W tym dniu kolekta przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.
  4. W poniedziałek rozpoczynamy wizyty duszpasterskie u naszych parafian. Plan kolęd zamieszczony jest na stronie internetowej naszej parafii oraz w gablocie przed kościołem. W tym tygodniu:

28.12  PONIEDZIAŁEK – Bloki: Myśliwska, Sz. Chełmińska 219-221 /numery nieparzyste/

29.12  WTOREK – Sz. Chełmińska /z blokiem 234/

30.12  ŚRODA – Fiołkowa, Ugory

31.12  CZWARTEK – nie kolędujemy

01.01  PIĄTEK – nie kolędujemy

02.01  SOBOTA – Kwiatowa /z blokami/, Malwowa

03.01  NIEDZIELA – Storczykowa /z blokami/,  Liliowa

W dni powszednie kolędy rozpoczynamy o godz. 16.00, w soboty o godz. 14.00, a w niedziele o godz. 15.00.

  1. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. W związku z kolędami ze spowiedzi św. w ciągu całego tygodnia można korzystać tylko na porannych Mszach św. oraz pół godziny przed wieczorną Mszą św. również w Nowy Rok.
  2. W I sobotę miesiąca o godz. 8.00 odmówimy różaniec, następnie Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej zwłaszcza Żywy Różaniec.