NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY  28.12.2014

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE 

  1. W środę w ostatnim dniu roku o godz. 18.00 odprawimy Mszę św. dziękczynną za kolejny rok połączoną z nabożeństwem przebłagalnym. Pragniemy wspomnieć także wszystkich naszych Parafian zmarłych w tym roku, dlatego zapraszamy rodziny do wspólnej modlitwy. Każdej zmarłej osobie zapalimy świecę. Można również przynieść własną lampkę i zapalić ją w czasie Mszy św. przed ołtarzem poświęcając ją swoim Zmarłym z innej Parafii.
  2. W czwartek przypada Nowy Rok i uroczystość Bogarodzicy NMP. Msze św. według porządku niedzielnego. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.30 oraz w DPS i na Barbarce. W tym dniu kolekta przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.
  3. Trwają wizyty duszpasterskie u naszych parafian. Plan kolęd zamieszczony jest na stronie internetowej naszej parafii oraz w gablocie przed kościołem. W tym tygodniu:

28.12  NIEDZIELA – Bloki: Myśliwska, Sz. Chełmińska /n-ry nieparzyste/

29.12   PONIEDZIAŁEK – Bażantowa, Wilcza

30.12  WTOREK – Jastrzębia, Orla

31.12  ŚRODA – nie kolędujemy

01.01  CZWARTEK – nie kolędujemy

02.01  PIĄTEK – Bobrowa, Jaskółcza, Lisia, Pawia, Wrzosowa, Żbikowa

03.01  SOBOTA – Myśliwska, Niedźwiedzia, Sarnia

04.01 NIEDZIELA – Jelenia, Krucza, Sokola

W dni powszednie kolędy rozpoczynamy o godz. 16.00, w soboty o godz. 14.00, a w niedziele o godz. 15.00.

  1. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W związku z kolędami ze spowiedzi św. w ciągu całego tygodnia można korzystać tylko na porannych Mszach św. oraz pół godziny przed wieczorną Mszą św. Dzieci  odprawiające Pierwsze Piątki Miesiąca mają ferie, a więc również mogą przyjść do spowiedzi św. rano. W I Piątek nie ma dodatkowej Mszy św. o godz. 16.30
  2. W I czwartek zapraszamy wspólnotę Margeretek na modlitewne spotkanie o godz. 17.30.
  3. W I sobotę miesiąca o godz. 8.00 odmówimy różaniec, następnie Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej zwłaszcza Żywy Różaniec.