NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  18.02.2024

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  

  1. Przez cały okres Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. W niedziele o godz. 17.15 odprawiamy Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a w piątki Drogę Krzyżową – po Mszy św. o godz. 8.30 i o godz. 17.15 z Komunią św. Wszystkich, którzy pragną codziennie wspólnie odprawiać nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy w dni powszednie po Mszy św. godz. 8.30. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
  2. Jutro 19 lutego już po raz 6. w naszej parafii rozpoczynamy kurs Alpha. W ciągu 30 lat już ponad 20 milionów osób uczestniczyło w spotkaniach Alpha w 112 językach i w 169 krajach na całym świecie. Alpha przyciąga chrześcijan pragnących lepiej zrozumieć i pogłębić swoją wiarę. W czasach pełnych niepewności spotkania Alpha dają możliwość rozmowy na tematy najważniejsze w życiu. Można tu spotkać ciekawych ludzi. Więcej informacji na stronie internetowej parafii i w Nauczycielu Ewangelii.
  3. Przyszłą niedziela to dzień solidarności z misjami i misjonarzami. Kolekta przeznaczona jest na misje.
  4. Zapraszamy na pielgrzymkę do Stanów Zjednoczonych w dniach 17 kwietnia – 2 maja, program i świadczenia w Nauczycielu Ewangelii. Ks. Tomasz zaprasza na pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela w dniach 26 sierpnia – 2 września br. Program i link do zapisów na stronie internetowej naszej parafii.
  5. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Katolickiego Niedziela, który jest dostępny w zakrystii. Na stoliku z prasą dostępny jest najnowszy numer Nauczyciela Ewangelii.