V  NIEDZIELA  WIELKANOCNA  18.05.2014

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE 

  1. Wczoraj w naszym kościele przeżywaliśmy uroczystość I Komunii św. Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na tzw. Biały Tydzień od poniedziałku do piątku na Mszę św. o godz. 18.00.
  2. Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00 przed kościołem przy kaplicy Matki Bożej. W niedzielę tylko po wieczornej Mszy św.
  3. Do środy włącznie  o godz. 17.45 odprawiamy nowennę do Ducha świętego, która ma przygotować młodzież do owocnego przyjęcia sakramentu bierzmowania. Ks. bp Józef Szamocki udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii w czwartek o godz. 18.00.
  4. W piątek przypada 23 dzień miesiąca. Spotkanie wszystkich czcicieli Ojca Pio o godz. 17.00 w kościele.
  5. W niedzielę za tydzień o godz. 12.00  zapraszamy na rocznicę Komunii św. dzieci, które w ubiegłym roku po raz pierwszy przystąpiły do Komunii św. Spowiedź św. dla tych dzieci i ich rodziców w piątek od godz. 17.00.
  6. Wszystkich przygotowujących się do Sakramentu Małżeństwa zapraszamy na trzydniowy Kurs Przedmałżeński w naszej parafii. Rozpoczęcie w piątek 30 maja o godz. 19.00.
  7. Organizujemy wyjazd do Lednicy na spotkanie młodych. Zapisy w biurze parafialnym. Bliższe informacje u ks. Krzysztofa.
  8. Na prośbę rektora toruńskiego Seminarium Duchownego podajemy do wiadomości, że 14 czerwca nasz parafianin diakon Dominik Domin przyjmie Święcenia Kapłańskie. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodzie sprzeciwiającej się przyjęciu święceń przez tego kandydata zobowiązany jest poinformować Rektora Seminarium. Jednocześnie módlmy się za wszystkich diakonów by dobrze przygotowali się do tej uroczystości. Prośmy także o nowe święte powołania do kapłaństwa zwłaszcza wśród młodych naszej parafii.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy zwłaszcza Niedzielę oraz Posłańca św. Antoniego.