V NIEDZIELA ZWYKŁA  05.02.2023

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  

  1. W tym tygodniu zakończyliśmy w naszej parafii wizyty duszpasterskie. Odwiedziliśmy 1956 rodzin. W stosunku do ostatniej kolędy przed pandemią to o ok. 400 mieszkań mniej. Osoby, które nie były obecne w wyznaczonych terminach, a pragną przyjąć kapłana z Bożym błogosławieństwem odwiedzimy w sobotę 11 lutego od godz. 14.00. Zgłoszenia w zakrystii, biurze parafialnym lub drogą e-mailową. Bóg zapłać także za wszystkie złożone ofiary, które przeznaczymy na bieżące funkcjonowanie parafii i kolejne inwestycje. Więcej na ten temat wkrótce w Nauczycielu Ewangelii.
  2. W związku z feriami najbliższa próba naszej scholii dopiero w sobotę 18 lutego o godz. 10.00
  3. Dzisiaj od godz. 9.00 do 14.00 po raz kolejny przed naszym kościołem w specjalnym kwiobusie będzie można oddać krew i zarejestrować się  w bazie potencjalnych dawców szpiku DKMS. Zbiórka dedykowana jest dla Witka Mazurskiego. Pragnący oddać krew proszeni są o przyniesienie dokumentu tożsamości ze zdjęciem. 
  4. W sobotę 11 lutego przypada wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Lourdes. Jest to również Światowy Dzień Chorego. 
  5. Przypominamy, że 27 lutego rusza już po raz 4. w naszej parafii kurs Alpha. W ciągu 30 lat już ponad 20 milionów osób uczestniczyło w spotkaniach Alpha w 112 językach i w 169 krajach na całym świecie. Alpha przyciąga chrześcijan pragnących lepiej zrozumieć i pogłębić swoją wiarę. W czasach pełnych niepewności spotkania Alpha dają możliwość rozmowy na tematy najważniejsze w życiu. Można tu spotkać ciekawych ludzi, a przede wszystkim pogłębić wiarę i wiedzę. Więcej informacji na stronie internetowej parafii.
  6. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Katolickiego Niedziela.