V NIEDZIELA  ZWYKŁA 07.02.2021

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  

  1. W niedzielę przed tygodniem zakończyliśmy kolędy. W tym roku odwiedziliśmy naszych Parafian w 330 domach i mieszkaniach. Serdecznie dziękujemy za niezwykle życzliwą atmosferę w czasie kolędowych spotkań. Dziękujemy także wszystkim, którzy przychodzili na wieczorne Msze św. aby wspólnie modlić się o Boże błogosławieństwo na cały rok. Składamy także Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane podczas wizyt duszpasterskich w domach i kościele oraz wpłacanych na konto. Przeznaczymy je na utrzymanie parafii i dalsze inwestycje.
  2. Dzieci klas III przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy  dzisiaj na Mszę św. z poświęceniem świec i odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych. O godz. 12.00 uczniów Szkoły Podstawowej nr 9, a o godz. 13.30 Szkoły Muzycznej. Po Mszach św. krótkie spotkanie organizacyjne.
  3. Rycerstwo Niepokalanej zaprasza na  wspólną modlitwę różańcową w środę 10 lutego o godz.17.30.
  4. Wspólnota Domowego Kościoła w przeddzień święta zakochanych w sobotę 13 lutego o godz.17.00 zaprasza na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem połączoną z Eucharystią o godz. 18.00 i ciekawą katechezą nt. OBLUBIEŃCZA MIŁOŚĆ MAŁŻONKÓW.
  5. Po raz kolejny organizujemy w naszej parafii możliwość oddania krwi. Najbliższa okazja w niedzielę 28 lutego od godz. 9.00 do 14.00.
  6. W przyszłą niedzielę, jak co miesiąc kolekta gospodarcza na ogrzewanie świątyni i obiektów parafialnych.
  7. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Katolickiego Niedziela. Dostępne są także pisma poświęcone misjom.