V  NIEDZIELA  ZWYKŁA 08.02.2015

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  

 1. Dzieci klas III wraz z rodzicami zapraszamy dzisiaj na Mszę św. i spotkanie o godz. 14.30. Prosimy o przyniesienie świec od chrztu św.
 2. Bóg zapłać za złożone ofiary na kolektę gospodarczą która jest przeznaczona na dalsze prace w naszej parafii. Rozpoczęliśmy zabudowę chóru przeznaczoną dla naszych zespołów wokalnych. Wiosną wykonamy dwa ujęcia wody bieżącej oraz inne inwestycje na cmentarzu. Po świętach Wielkanocnych rozpoczniemy malowanie kościoła i remont schodów na Barbarce.
 3. Kolejna Edycja Kursu Przedmałżeńskiego w naszej parafii rozpocznie się w najbliższy piątek o godz. 19.00. Zapraszamy wszystkich, którzy zamierzają w najbliższym czasie wstąpić w związek małżeński, a nie ukończyły tego kursu w parafii lub szkole.
 4. W czwartek 12 lutego o godz. 18:30 w kaplicy Bożego Miłosierdzia odbędzie się spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  Natomiast o godz. 19:30 w kościele odbędzie się katecheza przygotowująca do przeżycia wielkiego postu dla wspólnot neokatechumenalnych. Serdecznie zapraszamy.
 5. W sobotę 14 lutego w godzinach przedpołudniowych nawiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
 6. Spotkanie rodziców młodzieży klas III gimnazjalnych przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13.30.
 7. Organizujemy wakacyjny wypoczynek dla dzieci i młodzieży w Giżycku na Mazurach w terminie 7-13 lipca br. Informacje i zapisy u ks. Rafała. Natomiast kolonie Antoninka w terminie 11-19 lipca w Bachotku na Pojezierzu Brodnickim. szczegóły codziennie w godzinach pracy Świetlicy tj. 16.00 – 19.00
 8. Zapraszamy do lektury pism katolickich, polecamy zwłaszcza Tygodnik Katolicki Niedzielę.
 9. W minionym tygodniu odeszli do Pana: śp. Adela Białkowska,
  92, ul. Sokola, śp. Anna Strecker, l. 77, ul. Kwiatowa.
  Wieczny odpoczynek…