V NIEDZIELA ZWYKŁA 09.02.2014

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na kolektę gospodarczą. Przeznaczymy je na dalsze prace w naszej parafii. Mamy pozwolenie na rozpoczęcie rozbudowy naszego cmentarza. Pewne inwestycje konieczne do otwarcia cmentarza zostaną wkrótce rozpoczęte. Mamy nadzieję, ze cała procedura zostanie zakończona w I kwartale br.
  2. W związku z feriami zimowymi dzieci klas II wraz z rodzicami zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. i spotkanie o godz. 13.30. Prosimy o przyniesienie świec od chrztu św.
  3. We wtorek 11 lutego przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorego. Centralne diecezjalne uroczystości odbędą się w kościele św. Józefa na Bielanach o godz. 11.00. Parafialny Dzień Chorego przeżywać będziemy w czasie tegorocznych rekolekcji wielkopostnych.
  4. Wszystkich, którzy nie ukończyli Kursu Przedmałżeńskiego zapraszamy na trzydniowy Kurs w dniach od 14 do 16 marca br. Istnieje także możliwość uczestnictwa w nim osób spoza naszej parafii. Bliższe informacje wkrótce.
  5. Nasza Parafia organizuje letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży w dniach od 7 do 13 lipca 2014 w Kudowie-Zdrój. Zapisy i informacje u ks. Rafała.
  6. Zapraszamy na pielgrzymki do Rzymu na kanonizację Jana Pawła II. Zostały przygotowane wersje samolotowe i autokarowe. Bliższe informacje w biurze parafialnym, na stronie internetowej i w gablocie przed kościołem.
  7. Zapraszamy do lektury pism katolickich, polecamy zwłaszcza Tygodnik Katolicki Niedzielę, czytając prasę katolicką pogłębiamy naszą religijną wiedzę i wspieramy katolickie media.