VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 01.05.2016

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 1. Dzisiaj rozpoczynamy miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00 przed kościołem przy kaplicy Matki Bożej. W niedzielę tylko po wieczornej Mszy św.
 2. Dzisiaj po mszach świętych przed kościołem sprzedawane będą bilety-cegiełki na kolejny Koncert Charytatywny „Dzieciom z Ukrainy”. Koncert odbędzie się 15 maja o godzinie 11.00 w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych przy Szosie Chełmińskiej. Gorąco zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.
 3. We wtorek 3 maja przypada uroczystość Matki Bożej Królowej Polski Głównej Patronki Polski. Msze św. według porządku niedzielnego. Nie ma Mszy św. na Barbarce i w DPS
 4. Spotkanie formacyjne Żywego Różańca odbędzie się w najbliższą środę o godz. 17.00. O godz. 17.30 modlitwa różańcowa, a o godz. 18.00 Msza św w intencji Róży Rodziców modlących się za swoje dzieci.
 5. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek, I piątek i I sobotę  miesiąca.
 6. W I czwartek o godz. 17.30 modlitewne czuwanie naszych Margeretek, a po Mszy św. wieczornej adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
 7. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godz. 16.00. Dodatkowa Msza św. dla odprawiających I Piątki o godz. 16.30.
 8. W I sobotę miesiąca o godz. 8.00 odmówimy Różaniec, następnie Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie. Tego dnia odwiedzimy chorych w  ich domach.
 9. Dzieci klas III przygotowujące się do I komunii św. wraz z rodzicami zapraszamy w przyszłą niedzielę na ostatnią specjalną Mszę św. i spotkanie o godz. 14.30.
 10. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza na dalsze prace w naszej parafii.
 11. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich chętnych na czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Odbędzie się ono w sobotę 14 maja. Rozpoczęcie o godzinie 20.00. Niebawem ukażą się szczegóły dotyczące programu czuwania.
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy zwłaszcza Niedzielę.