VI NIEDZIELA ZWYKŁA /16.02.2014/

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE 

  1. Dzieci klas III wraz z rodzicami zapraszamy dzisiaj na Mszę św. i spotkanie o godz. 13.30. Prosimy o przyniesienie świec od chrztu św.
  2. Kolejny Wieczór Uwielbienia odbędzie się w naszym kościele w najbliższy piątek 21 lutego. Zapraszamy na wieczorną Mszę św. o godz. 18.00, a następnie wspólnie z zespołem śpiewem i modlitwą uwielbiać będziemy Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.
  3. W przyszłą niedzielę 23 lutego o godz. 17.00 zapraszamy czcicieli św. Ojca Pio na wspólną modlitwę.
  4. Wszystkich, którzy nie ukończyli Kursu Przedmałżeńskiego zapraszamy na trzydniowy Kurs w dniach od 14 do 16 marca br. Istnieje także możliwość uczestnictwa w nim osób spoza naszej parafii. Bliższe informacje wkrótce.
  5. Nasza Parafia organizuje letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży w dniach od 7 do 13 lipca 2014 w Kudowie-Zdrój. Zapisy i informacje u ks. Rafała oraz 15 – 22 lipca w Charzykowach k. Chojnic – zapisy od poniedziałku w Antoninku.
  6. Zapraszamy na pielgrzymki do Rzymu na kanonizację Jana Pawła II. Zostały przygotowane wersje samolotowe i autokarowe. Bliższe informacje w biurze parafialnym, na stronie internetowej i w gablocie przed kościołem.
  7. Zapraszamy do lektury pism katolickich, polecamy zwłaszcza Tygodnik Katolicki Niedziela.