VI  NIEDZIELA  ZWYKŁA 16.02.2020

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  

  1. W ciągu tygodnia zapraszamy na stałe nabożeństwa. We wtorek przed Mszami św. o godz. 8.30 i 18.00 nowenna do Patrona naszej parafii św. Antoniego, w środę – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek o 18.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego, a w sobotę o godz. 8.00 śpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. 
  2. Zapraszamy na III Spotkanie w ramach cyklu wykładów, katechez, spotkań ze Słowem Bożym: „Wieczory u św. Antoniego”. Tym razem zapraszamy na przedstawienie: „Radosnym Panie! O bł. Stefanie Wincentym Frelichowskim”, które odbędzie się w Szkole Podstawowej Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio w Toruniu, ul. Św. Jana Bosko 1. Przedstawienie we wtorek 18 lutego o godz. 17.00 w auli szkoły.
  3. Przypominamy, że od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 8.30 oraz od poniedziałku do soboty od godz. 17.30 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św..
  4. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. O godz. 18.00 Msza św. po której zapraszamy na Wieczór Uwielbienia.
  5. W przyszłą niedzielę 23 lutego o godz. 17.00 zapraszamy na wspólną modlitwę czcicieli św. Ojca Pio.
  6. Ogłoszenie CISTOR. Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie Aktywni 60+. Zajęcia odbywać się będą 3 razy w tygodniu w godzinach popołudniowych. Będziemy tworzyć sztukę, którą następnie wystawimy na jednej z toruńskich scen. Tematyka zajęć to: zajęcia integracyjne, ruch sceniczny, techniki zapamiętywania tekstu, zajęcia oratorskie wyjścia do teatru, konsultacje z logopedą. Projekt jest bezpłatny, przewidziana jest przerwa kawowa i poczęstunek. Zapraszamy do kontaktu w siedzibie CISTOR SPS ul Stokrotkowa 22.  
  7. Zapraszamy do lektury pism katolickich, polecamy zwłaszcza Tygodnik Katolicki Niedziela.