Wieści z Antoninka …

„Świat jest dzisiaj biały i puchaty jak zabawka przez Boga z pudełka wyjęta, taka śliczna zabawka ze srebra i waty przez nikogo jeszcze nie tknięta…”

Po świętach pełnych ciepłej i rodzinnej atmosfery, przyroda zaskoczyła nas nieoczekiwanym chłodem. Mimo mrozu, szczypiących nosów, zaczerwienionych uszu, chodzimy pełni podziwu dla niesamowitego Dzieła Bożego. Świat skrzy się, migoce, olśniewa bielą… Zachwyca… My również pozostajemy w zachwycie dla nieograniczonej dobroci i życzliwości ludzkich serc. Serc, które nawet w tak mroźne i srogie dni potrafią rozgrzać, uradować, napełnić nadzieją, optymizmem.

Za radość i ciepło wniesione w progi naszego parafialnego Antoninka pragniemy podziękować:
Katarzynie Rajca i uczniom Zespołu Szkół Nr 9 za zebrane i ofiarowane pod choinkę łakocie;
Katarzynie Wiśniewskiej za służenie pomocą i radą w trakcie przygotowywania bożonarodzeniowych jasełek;
Ewie Soleckiej za scenografię do jasełek i ozdoby choinkowe;
Aleksandrze Meyer za ozdoby choinkowe.

Serdeczne podziękowania kierujemu również do Dzieci, Rodziców oraz dyrekcji Przedszkola Pod Muchomorkiem- p. Mirosławy Rutkowskiej, a także p. Małgorzaty Łatkowskiej za zebranie i podarowanie zabawek dla antoninkowych pociech.

Promyk wdzięczności wysyłamy też do wszystkich wolontariuszy, którzy nie tylko w świątecznym czasie, ale każdego dnia przyczyniają się do tego, aby radośc i ciepło gościły w dziecięcych serduszkach.

Dzieci i wolontariusze z Antoninka