WNIEBOWZIĘCIE NMP    15.08.2021 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

  1. Przypominamy, że przez cały lipiec i sierpień nie będzie Mszy św. o godz. 13.30. Zapraszamy na niedzielną Mszę św. na Barbarce o godz. 13.00.
  2. Dzisiaj 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. według porządku niedzielnego. Nie ma Mszy św. O godz. 13.30. Podczas Mszy św. obrzęd poświęcenia kłosów, zbóż, ziół, kwiatów i owoców.
  3. W czwartek 19 sierpnia w łączności z wieczorną mszą św. O godz. 18.00 pragniemy uczcić św. Józefa. 
  4. W okresie wakacji w tygodniu okazja do spowiedzi św. 15 min. przed Mszą św. o godz. 7.00, oraz od 8.00 do 8.30 i od 17.30 do 18.00.
  5. W niedzielę za tydzień gościć będziemy misjonarkę z Zambii siostrę Judytę. Będzie to jej kolejna wizyta w naszej parafii. Jak zwykle powie nam o realiach pracy na misjach. Po mszach św. przed kościołem będzie można bezpośrednio złożyć dar na jej ręce. Jednocześnie informujemy, że ks. Adam Czerwiński jest już na Kubie i kończy obowiązkową kwarantannę przed rozpoczęciem posługi misyjnej, jednocześnie pozdrawia całą parafię i dziękuje za złożone ofiary, dzięki którym może rozpocząć swoją pracę.
  6. Organizujemy pielgrzymkę samolotową do Włoch od 24 września do 1 października. Program umieszczony jest na stronie internetowej parafii, zapisy w biurze parafialnym. W związku z koniecznością rezerwacji miejsc prosimy o zapisy w tym tygodniu.
  7. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Polecamy tygodnik Niedziela.