X NIEDZIELA ZWYKŁA 05.06.2016

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Dzisiaj kończy w naszej parafii praktykę duszpasterską dk Krzysztof Kownacki. Dziękujemy mu za ofiarną i wzorową posługę. W sobotę 18 czerwca w Toruńskiej Katedrze przyjmie Sakrament Kapłaństwa. Na Mszy św. poprymicyjnej spotkamy się z Neoprezbiterem w środę 29 czerwca o godz. 18.00.
  2. W dzisiejszą niedzielę, która jest Świętem Dziękczynienia po Mszach św.  w całej Polsce przed kościołem można złożyć ofiarę na budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
  3. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o godz. 19.00.
  4. W sobotę świętować będziemy siedemnastolecie Świetlicy „Antoninek” to kolejny rok dobrych uczynków wolontariuszy, ciepłego serca wychowawców, modlitwy parafian i wsparcia materialnego dobrodziejów. Na Mszę św. dziękczynną w intencji Antoninka zapraszamy w sobotę 11 czerwca o godz. 8.30
  5. W najbliższą sobotę 11 czerwca odbędzie się kolejny Wrzosowy Festyn św. Antoniego, tradycyjnie przy Domu Pomocy Społecznej przy ul. Szosa Chełmińska 220. Przygotowano wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Rozpoczęcie o godz. 14.00.
  6. W przyszłą niedzielę w naszym kościele wystąpi jeden z najbardziej znanych polskich piosenkarzy Krzysztof Krawczyk. Rozpoczęcie o godz. 19.00. Nie przewidzieliśmy żadnych  biletów wstępu i opłat. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną posłuchać piosenek tego artysty.
  7. Nabożeństwa Czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.45 i w dni powszednie w łączności z Mszą św. o godz. 8.30.
  8. Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Toruńskiej ogłasza rekrutację kandydatów do kapłaństwa. Bliższe informacje na plakacie przed kościołem.
  9. Zachęcamy do kupowania i czytania kolejnego numeru Tygodnika Niedziela.