XI NIEDZIELA ZWYKŁA  12.06.2016

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na kolektę gospodarczą. Wkrótce zostanie zamontowana ozdobna brama na naszym parafialnym cmentarzu. W przygotowaniu kolejne prace i inwestycje.
  2. Dzisiaj w naszym kościele wystąpi jeden z najbardziej znanych polskich piosenkarzy Krzysztof Krawczyk. Rozpoczęcie o godz. 19.00. Wejście  bez  biletów wstępu i opłat. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną posłuchać piosenek tego artysty. Usłyszymy najbardziej znane przeboje i kilka piosenek religijnych.  W związku z koniecznością rozstawienia sporej ilości sprzętu nagłaśniającego i oświetleniowego Msza św. o godz. 13.30 w kaplicy.
  3. Jutro  13 czerwca przypada w naszej parafii doroczna uroczystość odpustowa ku czci św. Antoniego. Jest to święto całej parafii i IV rocznica poświęcenia naszego kościoła i ołtarza.  Mszy św. przewodniczyć będzie ks. prał. Stanisław Majewski. Zapowiedział swój udział również Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski.  Zapraszamy do udziału w tej uroczystości jak najliczniejszą grupę naszych parafian. Jest to również kolejny dzień fatimski. Nie będzie wieczornej procesji fatimskiej, a różaniec odmówimy przed sumą odpustową o godz. 17.30.
  4. Kolejny dyżur w naszej parafii radców prawnych i aplikantów, udzielających bezpłatnych porad prawnych  w najbliższy wtorek od godz. 18.30 do 20.00
  5. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. O godz. 18.00 zapraszamy na kolejną Mszę św. z modlitwami o uzdrowienie.
  6. W sobotę 18 czerwca o godz. 10.00 w Toruńskiej katedrze  odbędą się Święcenia Kapłańskie. Wśród neoprezbiterów będzie dk Krzysztof Kownacki, który przez ostatni rok pełnił u nas praktykę duszpasterską .
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 10.30 w czasie Mszy św. swoje dziękczynienie za 25 lat ślubów zakonnych złoży Panu Bogu siostra Joanna Teresa Korzeniewska, zmartwychwstanka.
  8. Nabożeństwa Czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.45 i w dni powszednie w łączności z Mszą św. o godz. 8.30.
  9. Zachęcamy do kupowania i czytania kolejnego numeru Tygodnika Niedziela oraz Ślady na Wrzosach.