XI  NIEDZIELA  ZWYKŁA  16.06.2024

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w dni powszednie o godz. 8.30 i 17.45, w niedzielę o 17.45.
  2. Bóg zapłać wszystkim za włączenie się w świętowanie XXIV Wrzosowego Festynu św. Antoniego. Szczególne podziękowanie kierujemy do tych, którzy natrudzili się w przygotowanie festynu przede wszystkim p. Hannie Szefler, Jackowi Łangowskiemu, Dominikowi Daniszewskiemu i Halinie Kowalskiej, którzy koordynowali wszystkimi  przygotowaniami do Festynu. Dziękujemy zespołom, instytucjom działającym na Wrzosach, sponsorom i ofiarodawcom.
  3. Dziękujemy także za udział w naszym Odpuście parafialnym ku czci św. Antoniego.
  4. Kolejna akcja mobilnego poboru krwi  przy naszym kościele dzisiaj  od godz. 9.00 do 14.00. Akcja dedykowana jest dla 16 letniej Amelii chorej na ostrą białaczkę limfoblastyczną
  5. W ramach Wieczorów u św. Antoniego zapraszamy we wtorek o godz. 18.45 na spotkanie z członkami Świeckiego Zakonu Karmelitów Bosych Krystyną Michalską i Tadeuszem Tomaszewskim, którzy podzielą się czym jest ta:  „Wspólnota, która prowadzi do przyjaźni z Jezusem”.
  6. W przyszłą niedzielę 23 czerwca w naszym kościele, podczas Mszy św. o godz. 13.30 ks. bp Józef Szamocki udzieli promocji lektoratu kandydatom z całej naszej diecezji. 
  7. Ks. Tomasz zaprasza na pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela od 26 sierpnia do 2 września. Informacje i zapisy na naszej parafialnej stronie internetowej.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy zwłaszcza nowy numer tygodnika katolickiego Niedziela, który jest do nabycia w zakrystii. Dostępny jest także czerwcowy numer Śladów na Wrzosach, z aktualnymi wiadomościami z życia naszej parafii.