XII NIEDZIELA ZWYKŁA  19.06.2016

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Po raz kolejny pragniemy zorganizować kolonie dla dzieci z naszej parafii. Dołączy do nich grupa kilkunastu dzieci z Ukrainy. Wszystkich, którzy chcieliby naszych gości na kilka dni w swoim domu zapraszamy dzisiaj po Mszach św. na spotkanie z p. Elżbietą Cichon przy kapliczce Matki Bożej przed kościołem.
  2. W czwartek przypada 23 dzień miesiąca. Tego dnia o godz. 17.00 zapraszamy czcicieli św. Ojca Pio na wspólną adorację w kościele.
  3. W piątek 24 czerwca przeżywamy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, patrona Bazyliki Katedralnej w Toruniu. Uroczystą sumę odpustową o godz. 18.00 odprawi ks. bp Andrzej Suski. W tym dniu nie obowiązuje post piątkowy.
  4. Ostatnia przed wakacjami katecheza dla rodziców i chrzestnych dzieci mających przyjąć w najbliższym czasie chrzest św. w piątek o godz. 19.00.
  5. Nabożeństwa Czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.45 i w dni powszednie w łączności z Mszą św. o godz. 8.30.
  6. Zachęcamy do kupowania i czytania kolejnego numeru Tygodnika Niedziela oraz Śladów na Wrzosach.
  7. W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Maria Wasylkowska, l. 77, ul. Liliowa, śp. Stanisław Szczepański, l. 83, ul. Orla, śp. Czesław Chojnacki, l. 85, ul. Orla, jego pogrzeb w poniedziałek o godz. 14.00. Wieczny odpoczynek…