XII  NIEDZIELA  ZWYKŁA  20.06.2021

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Kolejna akcja mobilnego poboru krwi w naszej parafii dzisiaj od godziny 9.00 do 14.00. Zgłaszający się do oddania krwi powinien posiadać przy sobie dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość i numer PESEL lub legitymację Honorowego Dawcy Krwi.
  2. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w dni powszednie o godz. 8.30 i 17.45, w niedzielę o 17.45.
  3. Zapraszamy na koncert we wtorek 22 czerwca ok. godz. 18.45. Wystąpią dwa chóry Zespołu Szkół Muzycznych pod dyrekcją dr hab. Renaty Szerafin-Wójtowicz: Chór Dziecięcy „Gioia di Cantare” oraz Chór Młodzieżowy „Semper Iuvenes”. Oba zespoły to wielokrotni laureaci prestiżowych nagród na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach chóralnych zarówno w Polsce jak i za granicą m.in. w Szwajcarii, Bułgarii, Hiszpanii, na Litwie i we Włoszech. W programie chóry zaprezentują utwory sakralne i świeckie kompozytorów różnej narodowości.
  4. Grupa Biała zaprasza na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się  tak jak przed rokiem w formie sztafetowej. Nasza grupa wyruszy 5 sierpnia 2021 z Konecka do Topólki. Więcej informacji  pod numerem telefonu: 609-845-449 oraz na plakacie. Zapisy u przewodnika pod wskazanym numerem i w biurze naszej parafii. Zapewniamy bezpłatny dowóz na trasę i powrót do Torunia.
  5. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Polecamy zwłaszcza nowy numer tygodnika katolickiego Niedziela.