XII  NIEDZIELA  ZWYKŁA  21.06.2015

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Dzisiaj na godz. 19.15 zapraszamy młodzież gimnazjalną, licealną, studentów na Mszę św. dziękczynną za kończący się rok szkolny.
  2. We wtorek przypada 23 dzień miesiąca. Tego dnia o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich czcicieli św. Ojca Pio na wspólną adorację w kościele.
  3. W środę 24 czerwca przeżywamy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, patrona Bazyliki Katedralnej w Toruniu. Uroczystą  sumę odpustową o godz. 18.00 odprawi ks. bp Andrzej Suski. Wcześniej o godz. 17.30 nastąpi przejście procesji z relikwiami bł. Jana Łobdowczyka z Bulwaru Filadelfijskiego do Katedry św. Janów.
  4. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o godz. 19.00.
  5. W piątek zakończenie roku szkolnego, zapraszamy dzieci na Mszę św. dziękczynną o godz. 18:00. Prosimy o przyniesieni świadectw szkolnych.
  6. Nabożeństwa Czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.45 i w dni powszednie w łączności z Mszą św. o godz. 8.30.
  7. Biskup Toruński Andrzej Suski w sobotę 20 czerwca w toruńskiej Katedrze udzielił Sakramentu Kapłaństwa. Wśród nowowyświęconych jest ks. Paweł Wróblewski, który przez ostatnie miesiące pełnił duszpasterska praktykę w naszej parafii. W przyszłą niedzielę o godz. 13.30 odprawi w naszym kościele Mszę św. poprymicyjną i udzieli prymicyjnego błogosławieństwa.
  8. Spotkanie dla Rodziców dzieci udających się na wypoczynek do Giżycka w najbliższą Niedzielę po Mszy świętej o 12:00.
  9. Dzisiaj po Mszach św. nasi ministranci i dziewczynki ze scholki po Mszach św. będą prosić naszych parafian o pomoc materialną na ich kolonie i letni wypoczynek w Giżycku. Okażmy im wdzięczność za trud całorocznej posługi w naszej świątyni.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela. Dostępny jest także czerwcowy numer naszego parafialnego biuletynu Nauczyciel Ewangelii..