XIII NIEDZIELA ZWYKŁA  26.06.2016

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Jutro w poniedziałek uroczystość NMP Nieustającej Pomocy. O godz. 15.00 rozpoczęcie modlitewnego czuwania w kościele Miłosierdzia Bożego na Koniuchach, następnie procesja z obrazem Matki Bożej na Bielany do kościoła św. Józefa i Msza św. o godz. 18.00 pod przewodnictwem ks. bpa Andrzeja Suskiego.
  2. W najbliższą środę o godz. 18.00 w naszym kościele odprawi Mszę św. poprymicyjną ks. Krzysztof Kownacki, który przez ostatni rok pełnił w naszej parafii praktykę duszpasterską. W tym dniu przeżywamy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  3. Nabożeństwa Czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa codziennie do czwartku o godz. 17.45 i w dni powszednie w łączności z Mszą św. o godz. 8.30.
  4. W I Piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00. Nie będzie dodatkowej Mszy św. o godz. 16.30.
  5. W I sobotę o godz. 8.00 odmówimy różaniec, następnie Masza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie.
  6. Dzisiaj po zakończonej Mszy św. wolontariusze Fundacji PRO – prawo do życia zbierają podpisy pod Obywatelskim Projektem Ustawodawczym, który ma zakazać zabijania niewinnych dzieci w okresie ich życia prenatalnego, chronić życie kobiet ciężarnych, a także zapewnić opiekę oraz środki materialne dla rodzin wychowujących dzieci dotknięte chorobą lub upośledzeniem. Każdego roku w naszych szpitalach zabijanych jest około tysiąca dzieci nienarodzonych, bez prawa do obrony, tylko dlatego, że są chore lub upośledzone, albo poczęte w aktach przestępczych.
  7. Zachęcamy do kupowania i czytania kolejnego numeru Tygodnika Niedziela oraz Śladów na Wrzosach.
  8. W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Czesława Wdowiak, l. 91 z ul. Konopnej i śp. Sławomira Trawicka, l. 59, z ul. Goździkowej. Jej pogrzeb w środę o godz. 12.00 Wieczny odpoczynek…