XIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA  26.06.2022

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa dzisiaj o godz. 17.45, a w dni powszednie do czwartku o godz. 8.30 i 17.45.
  2. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00. W tym dniu tradycyjnie modlitwą i ofiarą wspieramy misje i misjonarzy.
  3. W I sobotę miesiąca o godz. 8.00 odmówimy Różaniec, następnie Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie. 
  4. W dzisiejszą niedzielę młodzież z naszej parafii organizuje zbiórkę do puszek na dofinasowanie wyjazdu rekolekcyjnego do Śnieżycy koło Krakowa.  Rekolekcje trwają 10 dni, koszt za jednego uczestnika to 1200 zł, do uczestnictwa w tych rekolekcjach zdeklarowało się 12 osób. Bóg zapłać za wszelką pomoc.
  5. Wspólnota Żywego Różańca organizuje pielgrzymkę do Chełmna w sobotę 2 lipca. Zapisy w biurze parafialnym. Koszt 30 zł. Wyjazd o godz. 8.00.
  6. Ojcowie Redemptoryści zapraszają do udziału w uroczystości ku czci Patronki Diecezji Toruńskiej Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Uroczystość odbędzie się w poniedziałek 27 czerwca. Rozpoczęcie o godz. 17.00 nowenną  na dziedzińcu Wyższego Seminarium Duchownego, następnie procesja z ikoną Matki Bożej i o godz. 18.00 Msza św. w kościele św. Józefa na Bielanach.
  7. Grupa Biała zaprasza na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się  w formie tradycyjnej od 4 do 12 sierpnia. Zapisy u Przewodnika grupy  ks. Adama Lista w Seminarium Duchownym w Toruniu
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy zwłaszcza nowy numer tygodnika katolickiego Niedziela i czerwcowy numer Śladów na Wrzosach.