XIII  NIEDZIELA ZWYKŁA  29.06.2014

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Po Mszach św. Akcja Katolicka rozprowadza kalendarze, z których dochód przeznaczony jest na letni wypoczynek dzieci z Antoninka.
  2. W najbliższą środę o godz. 17.00 spotkanie formacyjne róż różańcowych, o 17.30 – modlitwa różańcowa, a o godz. 18.00 Msza św. Róż Rodziców modlących się za swoje dzieci.
  3. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. oraz codziennie w czasie Mszy św. od poniedziałku do soboty od 17.30 do 18.00, a w I Piątek od godz. 16.00.
  4. Wspólnota „Margeretek” modląca się za kapłanów spotyka się w I czwartek miesiąca o godz. 17.30. Natomiast w tym dniu, po wieczornej Mszy św. do godz. 20.00 trwa adoracja Najśw. Sakramentu.
  5. W I Piątek lipca i sierpnia nie będzie dodatkowej Mszy św. o godz. 16.30.
  6. W I sobotę miesiąca o godz. 8.00 odmówimy różaniec, następnie Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.
  7. W sobotę 5 lipca przypada 53 rocznica śmierci pierwszego po wojnie proboszcza naszej parafii ks. Wacława Grabowskiego oraz 2 rocznica śmierci byłego wikariusza naszej parafii ks. Piotra Kleina. Zapraszamy tego dnia na Mszę św. w ich intencji o godz. 8.30.
  8. Zapraszamy na pielgrzymkę do Armenii i Gruzji od 1 do 12 października br. Pragniemy dotrzeć do zabytkowych miejsc kultu chrześcijańskiego sięgających kilkaset lat. Niezwykle interesujący program dostępny jest na stronie internetowej parafii i wkrótce w Nauczycielu Ewangelii. W związku z koniecznością zakupu biletów lotniczych konieczne jest podjęcie decyzji w najbliższych dniach.
  9. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Polecamy nowy numer Niedzieli i czerwcowe wydanie Śladów na Wrzosach.