XIV NIEDZIELA ZWYKŁA  05.07.2020

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE 

  1. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku. Życzymy wszystkim bezpiecznych i błogosławionych wakacji. Wyjeżdżając na zasłużony odpoczynek pamiętajmy o przestrzeganiu trzeciego przykazania Bożego „Pamiętaj, abyś dzień święty święcił” i o uczestnictwie w niedzielnej Mszy św. 
  2. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza na dalsze prace w naszej parafii.  W planach inwestycje na naszym cmentarzu i wentylacja kościoła. Bóg zapłać wszystkim Parafianom, którzy duchowo i materialnie wspierają naszą parafię. 
  3. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek wewnątrz kościoła oraz o tym, że przy ołtarzu Matki Bożej Komunii św. udzielamy wyłącznie na rękę.
  4. W okresie wakacji okazja do spowiedzi św. 15 min. przed Mszą św. o godz. 7.00, oraz od 8.00 do 8.30 i od 17.30 do 18.00. W związku z urlopami w niedziele nie zawsze będzie okazja do spowiedzi w czasie Mszy św. 
  5. W dniach 4-12 sierpnia odbędzie się Piesza Pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę. W tym roku będzie miała ona charakter symboliczny. Szczegóły na stronie internetowej  pielgrzymki.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy nowy numer tygodnika katolickiego Niedziela.