XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 07.07.2019

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku. Życzymy wszystkim bezpiecznych i błogosławionych wakacji. Wyjeżdżając na zasłużony odpoczynek pamiętajmy o przestrzeganiu trzeciego przykazania Bożego „Pamiętaj, abyś dzień święty święcił” i o uczestnictwie w niedzielnej Mszy św. 
  2. W związku z sezonem urlopowym podczas niedzielnych Mszy św. nie zawsze będzie możliwość spowiedzi św. Z Sakramentu Pokuty prosimy korzystać w dni powszednie podczas porannych Mszy św. oraz od godz. 17.30 do 18.00.
  3. Dyżur radców prawnych i aplikantów udzielających bezpłatnych porad prawnych we wtorek od godz. 18.30 w domu parafialnym.
  4. W sobotę przypada 13 lipca. Zapraszamy na kolejną procesję fatimską. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00, następnie z figurą Matki Bożej wyruszymy ulicami: św. Antoniego, Orlą, Lisią, Wilczą. 
  5. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza na dalsze prace w naszej parafii. Niedawno przy kościele ustawiliśmy figurę św. Szarbela, trwają prace przy wykonaniu ogrzewania kaplicy Miłosierdzia Bożego, która dotychczas nie była ogrzewana. 
  6. W dniach 4-12 sierpnia odbędzie się Piesza Pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę. Zapisy do Grupy Białej, której przewodnikiem jest ks. Mariusz Ciesielski od 1 sierpnia w naszej parafii.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy nowy numer tygodnika katolickiego Niedziela i nowy numer Śladów na Wrzosach, w którym m.in. fotorelacja z misji naszego dzisiejszego kaznodziei o. Marka na Madagaskarze.