XIX NIEDZIELA ZWYKŁA  07.08.2016

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Bóg zapłać naszym parafianom, którzy tak bardzo gościnnie przyjęli do swoich domów pielgrzymów z Tczewa. W piątek o godz. 17.00 pielgrzymka dotrze na Jasną Górę.
  2. Również młodzież z naszej parafii, która powróciła ze Światowych Dni Młodzieży składa podziękowanie wszystkim, którzy wsparli ich wyjazd i pobyt w Krakowie.
  3. Trwa tzw. Minipielgrzymka, wędrująca między kościołami Torunia, która duchowo łączy się z pielgrzymami wędrującymi na Jasną Górę. Program Minipielgrzymki wywieszony jest w gablocie przed kościołem i zamieszczony na stronie internetowej parafii. W środę  o godz. 16.15 pielgrzymi zgromadzą się w naszym kościele, skąd po wspólnej modlitwie wyruszą na Bielany do kościoła św. Józefa.
  4. W sobotę 13 sierpnia przypada kolejny dzień fatimski. Zapraszamy na procesję fatimską. Spotkamy się w kościele na Mszy św. o godz. 18.00, następnie z figurą Matki Bożej i z modlitwą różańcową udamy się w procesji fatimskiej ulicami św. Antoniego, Myśliwską, Jelenią, Orlą i św. Antoniego powrócimy do kościoła.
  5. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza na dalsze prace w naszej świątyni. W najbliższym czasie planujemy remont rynien na kościele oraz świetlicy Antoninek.
  6. W związku z trwającymi urlopami w ciągu tygodnia okazja do spowiedzi św. podczas porannych Mszy św. oraz od 17.30 do 18.00.
  7. Zachęcamy do kupowania i czytania kolejnego numeru Tygodnika Niedziela.