XIX NIEDZIELA ZWYKŁA  11.08.2019

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Dzisiaj o godz. 15.00 w naszym kościele gromadzi się tzw. Minipielgrzymka, która wyruszy w modlitewnej procesji do kaplicy św. Andrzeja na osiedlu JAR.
  2. Jutro kończy się 41. Piesza Pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę. O godz. 17.00 pątnicy dotrą na jasnogórski szczyt. O godz. 18.30 Msza św. w intencji pielgrzymów i wszystkich, którzy okazali im swoje serce, również w intencji naszych parafian.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na kolektę gospodarczą. Przeznaczymy je na kolejne parafialne inwestycje, o których poinformujemy we wrześniu.
  4. We wtorek 13 sierpnia przypada kolejny dzień fatimski. Zapraszamy na kolejną procesję fatimską. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00, następnie z figurą Marki Bożej wymarsz procesji ulicami: św. Antoniego, Myśliwską, Jelenią Orlą i św. Antoniego powrót do kościoła.
  5. W czwartek 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. według porządku niedzielnego. Nie ma Mszy św. w DPS i na Barbarce. Podczas Mszy św. obrzęd poświęcenia kłosów, zbóż, ziół, kwiatów i owoców.
  6.  W związku z trwającymi urlopami w ciągu tygodnia okazja do spowiedzi św. podczas porannych Mszy św. oraz od 17.30 do 18.00.
  7. Zachęcamy do kupowania i czytania kolejnego numeru Tygodnika Niedziela.