XV NIEDZIELA ZWYKŁA  12.07.2020

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku. Życzymy wszystkim bezpiecznych i błogosławionych wakacji. Wyjeżdżając na zasłużony odpoczynek pamiętajmy o przestrzeganiu trzeciego przykazania Bożego „Pamiętaj, abyś dzień święty święcił” i o uczestnictwie w niedzielnej Mszy św. 
  2. Jutro w poniedziałek  przypada 13 lipca. To kolejny dzień fatimski. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, po której odmówimy różaniec i z pieśnią fatimską i z figurą Matki Bożej odbędziemy procesję wokół naszego kościoła.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę gospodarczą, przeznaczymy je na dalsze inwestycje parafialne. 
  4. W okresie wakacji okazja do spowiedzi św. 15 min. przed Mszą św. o godz. 7.00, oraz od 8.00 do 8.30 i od 17.30 do 18.00. W związku z urlopami w niedziele nie zawsze będzie okazja do spowiedzi w czasie Mszy św. 
  5. Zapraszamy na nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego w każdy piątek o godz. 17.30.
  6. W dniach 4-12 sierpnia odbędzie się Piesza Pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę. W tym roku będzie miała ona charakter symboliczny. Szczegóły na stronie internetowej  pielgrzymki. Istnieje możliwość przejścia 1 etapu pielgrzymki z grupą Białą w dniu 5 sierpnia. Osoby, które chciałyby wziąć udział w tym jednym etapie i w ten sposób włączyć się w tegoroczną pielgrzymkową sztafetę prosimy o kontakt z biurem parafialnym.
  7. Stowarzyszenie CISTOR zaprasza na bezpłatne zajęcia artystyczne dla seniorów, w programie 6 spotkań po 4 godziny. Szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy nowy numer tygodnika katolickiego Niedziela.