XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA  04.08.2019

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Bóg zapłać naszym parafianom, którzy tak bardzo gościnnie przyjęli do swoich domów pielgrzymów z Tczewa oraz zorganizowali poczęstunek dla Pielgrzymki Kaszubskiej. Dziękujemy także za materialne wsparcie Grupy Białej, której przewodnikiem jest ks. Mariusz Ciesielski. Pątnicy zapewniają nas o modlitwie. W poniedziałek 12 sierpnia o godz. 17.00 pielgrzymka dotrze na Jasną Górę. W pielgrzymce naszym parafianom towarzyszy ks. Mariusz Ciesielski i ksiądz proboszcz
  2. Trwa tzw. Minipielgrzymka, wędrująca między kościołami Torunia, która duchowo łączy się z pielgrzymami wędrującymi na Jasną Górę. Program Minipielgrzymki wywieszony jest w gablocie przed kościołem. We wtorek 6 sierpnia ok. godz. 17.00 pielgrzymi przybędą do naszego kościoła z parafii św. Józefa. Możemy przygotować dla nich napoje.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli letni wypoczynek Antoninka. Również serdeczne podziękowanie przekazują rodziny dzieci z Ukrainy, które mogły dzięki życzliwości naszych parafian odpocząć w Polsce.
  4. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza na dalsze prace w naszej świątyni. 
  5. W związku z trwającymi urlopami i pielgrzymką w ciągu tygodnia okazja do spowiedzi św. podczas porannych Mszy św. oraz od 17.30 do 18.00. 
  6. W tym tygodniu we wtorek – święto Przemienienia Pańskiego, w piątek – św. Dominika, w piątek – św. Teresy Benedykty od Krzyża, w sobotę – św. Wawrzyńca, w sobotę.. 
  7. Zachęcamy do kupowania i czytania kolejnego numeru Tygodnika Niedziela.