XX NIEDZIELA ZWYKŁA 14.08.2011

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Wczoraj podczas Mszy św. i nabożeństwa fatimskiego zostały uroczyście wprowadzone do naszego kościoła relikwie Jana Pawła II.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na kolektę gospodarczą. Dziękujemy także za wszystkie imienne dary składane w kopertach lub wpłacane na konto. Wpisujemy je do specjalnej Złotej Księgi naszych ofiarodawców. Przeznaczymy je na spłatę zobowiązań związanych z tegorocznymi  pracami.
  3. Jutro 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. według porządku niedzielnego. Podczas Mszy św. obrzęd poświęcenia kłosów, zbóż, ziół i kwiatów.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy zwłaszcza kolejny numer tygodnika katolickiego Niedziela, a w nim o prywatnych wyprawach Jana Pawła II w góry, o spotkaniach Jana Pawła II z młodzieżą, o misjach w Papui Nowej Gwinei, niejasności w śledztwie o katastrofie smoleńskiej, o rocznicy śmierci  św. Maksymiliana Kolbe i podsumowanie pieszej pielgrzymki z Torunia na Jasną Górę.
  5. Odeszli do Pana: śp. Stanisław Buczma, l. 96, z ul. Zbożowej, śp. Ryszard Pawłowski, l. 88 z ul. Fiołkowej, śp. Marek Szymczyk, l. 71, z ul. Sarniej. Wieczny odpoczynek…