XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 25.08.2013

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Biskup Toruński Andrzej Suski z dniem 26 sierpnia odwołał z funkcji wikariusza naszej parafii Ks. Adama Czerwińskiego i mianował wikariuszem w parafii Chrystusa Króla w Toruniu. Księdzu Adamowi dziękujemy za 6 lat niezwykle ofiarnej pracy wśród nas i życzymy równie owocnego zaangażowania w życie duszpasterskie na nowej placówce.

  2. Od jutra rozpocznie w naszej parafii posługę duszpasterską  nowy wikariusz Ks. Łukasz Waśko, który przez ostatni rok pracował w Grudziądzu.

  3. Jutro w poniedziałek 26 sierpnia przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Na Mszach św. które odprawimy o godz. 7.00, 8.30 i 18.00 odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu.

  4. Dobiega końca peregrynacja Jasnogórskiego Wizerunku w Diecezji Toruńskiej. Kontynuacją tego wydarzenia jest nawiedzenie Obrazu Matki Bożej w naszych rodzinach. Chęć przyjęcia Obrazu prosimy zgłaszać w biurze parafialnym.

  5. Klub Abstynenta FLISAK w przyszłą niedzielę 1 września na Barbarce zaprasza na Święto Trzeźwości – piknik rodzinny. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 13.00.

  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.