XXII NIEDZIELA ZWYKŁA    28.08.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Od godz. 17.00 okazja do adoracji Najśw. Sakramentu tzw. Godzina święta. Wspólnota „Margeretek” modląca się za kapłanów i o nowe święte powołania spotyka się w tym dniu o godz. 17.30. 
  2. Zachęcamy do odprawiania Dziewięciu Pierwszych Piątków Miesiąca, warunkiem jest przyjęcie Komunii św. przez 9 kolejnych pierwszych piątków miesiąca. Spowiedź św. można odbyć wcześniej. W I piątek tradycyjnie składamy ofiary na misje. 
  3. W I sobotę miesiąca o godz. 8.00 odmówimy różaniec następnie Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie. W tym dniu pragniemy odwiedzić chorych z posługą sakramentalną. 
  4. Klub Abstynenta FLISAK zaprasza dzisiaj na Barbarkę na Rodzinne Święto Trzeźwości. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 13.00.
  5. Zapraszamy na wyjazd na zakończenie lata do Trójmiasta w sobotę 10 września. W programie zwiedzanie najpiękniejszych miejsc Gdańska, Gdyni i Sopotu. W programie także wspólny obiad. Koszt 110 zł. Zapisy w biurze parafialnym. Wyjazd o godz. 5.00 rano
  6. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Polecamy tygodnik Niedziela.