XXIII NIEDZIELA  ZWYKŁA  04.09.2016

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  

  1. Biskup Toruński Andrzej Suski z dniem 29 sierpnia br.  mianował  nowym wikariuszem naszej parafii ks. Jakuba Maciejko. Witamy i życzymy, aby jak najowocniej realizował swoją posługę kapłańską w naszej wspólnocie.
  2. Po wakacyjnej przerwie wznawia pracę nasza świetlica Antoninek. Pierwsze spotkanie dzieci w poniedziałek 5 września o godz. 16.00 – serdecznie zapraszamy.
  3. Od września wznawiamy specjalną katechezę dla rodziców i chrzestnych, którzy pragną w naszej świątyni ochrzcić swoje dziecko. Na katechezę zapraszamy w 2 lub 4 piątek miesiąca o godz. 19.00. Pierwsza katecheza już w najbliższy piątek.
  4. Po wakacyjnej przerwie nasza parafialna schola wznawia swoje regularne spotkania, które odbywają się w każdą sobotę  o godz. 10.00. Zapraszamy dzieci do wspólnego śpiewu.
  5. Również wznawiamy spotkania formacyjne dla ministrantów. Pierwsze powakacyjne spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 11.00. Zapraszamy nowych kandydatów na ministrantów.
  6. W najbliższy wtorek w domu parafialnym od godziny 18.30 bezpłatne porady prawne. Zachęcamy do korzystania.
  7. Zapraszamy na Krąg Biblijny w czwartek po wieczornej Mszy świętej.
  8. W przyszłą niedzielę o godz. 14.30 odprawimy dodatkową Mszę św. i rozpoczniemy przygotowanie do I Komunii świętej dzieci klas III. Obecność dzieci wraz z rodzicami – obowiązkowa.
  9. Również w niedzielę za tydzień kolekta gospodarcza na dalsze prace w naszej parafii.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.