XXIII NIEDZIELA  ZWYKŁA  10.09.2023

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na kolektę gospodarczą. Przeznaczymy je na kolejne parafialne inwestycje, które zostaną omówione na wrześniowym spotkaniu rady parafialnej, a następnie przedstawione parafianom.
  2. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. w roku 2024 wraz z rodzicami zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godz. 12.00 i pierwsze spotkanie organizacyjne.
  3. Po wakacyjnej przerwie swoje spotkania wznowiła wspólnota młodzieżowa. Spotkania odbywają się co tydzień we wtorek o godzinie 19.00 w salkach parafialnych, wejście od strony biura parafialnego. Zapraszamy na te spotkanie młodzież, która szuka spotkania z Bogiem i drugim człowiekiem.
  4. W środę 13 września zapraszamy na kolejną procesję fatimską. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00 następnie wyruszymy ulicami: Szosa Chełmińska. Kwiatowa i Storczykowa. Zakończenie tradycyjnie w Szkołach Salezjańskich.
  5. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w przyszłą niedzielę 17 września na Mszy św. o godz. 13.30 i po niej spotkanie w Kaplicy Bożego Miłosierdzia. Na to spotkanie przychodzą Ci, którzy w tym roku otrzymają sakrament bierzmowania, jak również Ci, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do tego sakramentu.
  6. Również po wakacyjnej przerwie swoją działalność wznowiła ,,Scholka”, dlatego też chcemy zaprasić dzieci, które pragną śpiewać. Próby scholii odbywają się w soboty o godzinie 10.00 w salce pod kaplicą, wejście od strony garaży.
  7. W naszej parafii już po raz 5 organizujemy kurs Alpha. Początek nowej edycji kursu Alpha już 2 października. Więcej informacji o Kursie w najnowszym numerze Śladów na Wrzosach.
  8. W sobotę 7 października o godzinie 8.00 organizujemy wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej w Oborach. Zapisy w biurze parafialnym. Koszt przejazdu 35 zł. Powrót około godziny 18.00.
  9. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Polecamy tygodnik Niedziela, który można nabyć w zakrystii.
  10. Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia Boga z modlitwa wstawiennicza, który odbędzie się w piątek 15 września o godzinie 18.00 Eucharystia w kościele po Niej modlitwa przed Najświętszym Sakramentem.