XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 7.09.2014

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Wspólnotę ministrantów i kandydatów do służby przy ołtarzu zapraszamy w najbliższy piątek o godz. 16.00 na pierwsze powakacyjne spotkanie.
  2. Zespół Uwielbieniowy zaprasza na pierwszą powakacyjną próbę, która odbędzie się w piątek 12 września o godz. 19 w salce pod kościołem.
  3. Zapraszamy dzieci na regularne próby scholii, które w tym roku szkolnym będą odbywały się w każdą sobotę o godz. 11:30.
  4. W sobotę przypada 13 dzień września. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 a następnie na procesję fatimską, która tym razem przejdzie ulicami: Szosa Chełmińska, Kwiatowa, Storczykowa i zakończy się w Szkołach Salezjańskich. Po procesji będzie okazja zwiedzenia obiektów szkolnych.
  5. Rozpoczynamy przygotowanie dzieci klas III do pierwszego pełnego uczestnictwa we Mszy świętej. Specjalna Msza św. i pierwsze spotkanie dzieci i rodziców w przyszłą niedzielę o godz. 14.30.  Rodzice, których dzieci pragną przyjąć I Komunię św. poza naszą parafią winni złożyć pisemną prośbę w tej sprawie do końca września w biurze parafialnym.
  6. Tradycyjnie w przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza na dalsze prace w naszej parafii. Bóg zapłać wszystkim, którzy pomagają w naszych parafialnych inwestycjach i rozumieją ich potrzebę.
  7. Kolejna edycja Szkoły dla Rodziców i Wychowawców rozpoczyna się 19 września (piątek) o godz. 16,00. Szczegóły na tablicy ogłoszeń przy Kościele oraz na stronie internetowej naszej parafii.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.

 

 

 

 

 

 

 

.