XXIV NIEDZIELA  ZWYKŁA  11.09.2016

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Dzisiaj o godz. 14.30 odprawimy dodatkową Mszę św. i rozpoczniemy przygotowanie dzieci klas III do I Komunii św.
  2. We wtorek przypada 13 września – kolejny dzień, w którym wspominamy objawienia Matki Bożej w Fatimie. Po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18.45 zapraszamy na procesję fatimską, która przejdzie ulicami: Szosa Chełmińska /chodnik i droga rowerowa/, Kwiatowa i Storczykowa. Tradycyjnie wrześniową procesję zakończymy przy Szkołach Salezjańskich.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na kolektę gospodarczą. Przeznaczymy je na dalsze inwestycje w naszej parafii. Trwa wykuwanie w granicie pomnika Anioła Stróża Dzieci Nienarodzonych oraz krzyża relikwiarzowego, który stanie przy naszym ołtarzu.
  4. W czwartek 15 września o godz. 17.00 w Antoninku odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci, które odpoczywały na koloniach w Pieckach. Atrakcją spotkania będzie film z kolonii. Serdecznie zapraszamy
  5. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, zapraszamy po wieczornej Mszy św. na Wieczór Uwielbienia.
  6. Nasza parafialna schola rozpoczęła swoje regularne spotkania, które odbywają się w każdą sobotę o godz. 10.00. Zapraszamy dzieci do wspólnego śpiewu.
  7. Rozpoczynamy przygotowanie młodzieży klas III gimnazjalnych do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy wszystkich, którzy w przyszłym roku pragną przyjąć Sakrament Bierzmowania w naszej parafii, również starszych, na Mszę św. o godz. 13.30 w przyszłą niedzielę.
  8. W tym tygodniu przeżywamy: w środę – święto Podwyższenia Krzyża św., w czwartek – wspomnienie Matki Bożej Bolesnej, w piątek – wspomnienie świętych Korneliusza i Cypriana.
  9. W przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego zapraszamy na spektakl: „Idę śladami Króla królów i Pana panów”, zrealizowany na podstawie pism Sługi Bożej Razalii Celakówny..
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.